Wprowadzenie

Lekcja
Materiały dodatkowe
Chemia w Probówce - kurs chemii matura online

W tej lekcji dowiesz się:

  • Jak działa Chemia w probówce i jak się po niej poruszać?
  • Jak korzystać z bazy zadań?
  • Jak zadawać własne pytania?
  • Poznasz inne przydatne funkcje, które ułatwią Ci naukę

Zachęcam Cię do ukończenia tej lekcji. Pozwoli Ci to wykorzystać twoją subskrypcję w 100% i skuteczniej uczyć się z Chemią w probówce.

Natomiast jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na subskrypcję, dowiesz się z niej, jak w praktyce wygląda nauka chemii z nami:

Przejdź dalej, klikając pierwszą probówkę z listy poniżej ↓

Układ okresowy załączony poniżej jest identyczny jak ten, który dostaniesz na maturze. Warto, żebyś "oswajał_a się" z nim już teraz.

Kliknij, aby pobrać układ okresowy pierwiastków
Układ okresowy pierwiastków - Chemia w probówce

Powiadom mnie o nowych komentarzach
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamil

Pani Agnieszko, Na początku chciałbym wyrazić swoją radość, że powstał ten kurs. Niestety, “lata maturalne” mam już dawno za sobą, nie zdawałem matury z chemii za to teraz, “na starość” słucham Pani kursu dla maturzystów. Mi osobiście oraz być może osobom w podobnej do mojej sytuacji, brakuje możliwości przeczytania usłyszanej tutaj wiedzy w celu powtórzenia sobie wybranych frgmentów. Rozumiem, że stworzenie pdfa wymagałoby dodatkowego, sporego wysiłku oraz to, że taki pdf mógłby z łatwością zostać rozpowszechniany i kopiowany poza kursem. Dlatego kieruję do Pani prośbę o polecenie osobom uczestniczącym w kursie, ale nie będącymi już uczniami, pozycji książkowej, która agreguje… Czytaj więcej »

stasiu333

Mnie też , a nadal pan korzysta z płatnego kursu?

Wikaroo

Witam, mam pewien problem… Otóż czy jest możliwość zakupienia kursu miesięcznego (ten za 99zł/miesiąc, który będę opłacać do matury) lecz nie poprzez subskrypcje tylko jako comiesięczny przelew na Państwa konto, który będę regulować samodzielnie? Mojej mamie nie podoba się fakt, że trzeba podać numer karty i opłata jest pobierana automatycznie. Po prostu nie ufa stronom gdzie ten numer konta trzeba podać.. A ja bardzo bym chciała jednak ten kurs wykupić.

Adam Wojciechowski

Cześć, Numer karty przy płatności podaje się PayU albo Stripe, (renomowanym operatorom płatności) my nie mamy do niego dostępu, więc transakcja jest w 100% bezpieczna. Dane karty nie są zapisywane na naszej stronie (jedynie kilka ostatnich cyfr, które pozwalają Ci zidentyfikować, którą kartę podałaś, ale na pewno nie są wystarczające, aby wykorzystać je w jakimkolwiek niecnym celu). Płatności automatyczne w każdej chwili można też wyłączyć. Jeśli chodzi o płatność przelewem natomiast, to taka możliwość jest w przypadku subskrypcji 6 lub 12-miesięcznej. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji w internecie natomiast, to szczerze mówiąc z perspektywy bezpieczeństwa to płatność kartą jest znacznie… Czytaj więcej »

stasiu333

Czy nadal korzystasz z płatnego kursu?

stasiu333

Kurs mnie się bardzo , dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy o doświadczeniach , o stosowaniu probówek i wiele wiele innych , dziękuję wam i polecam was.

kamill221

Wiele się nauczyłem z tej lekcji.

viktoriav

Dzień dobry, chciałam zapytać czy omawia Pani także w kursie charakterystykę pierwiastków i związków chemicznych tj. litowce, berylowce itp. Są im poświęcone oddzielne lekcje? Nie mogę znaleźć takich tematów w spisie treści.

Przewiń do góry